Nagroda za hydrauliczny zestaw opylający SMYK-SCHARF

Mamy zaszczyt poinformować Państwa o zdobyciu III nagrody przez firmę WWT Sp. z o.o. w XXXVIII-ej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy w kategorii „Techniczne i organizacyjne rozwiązania” za rozwiązanie pt: ,,HYDRAULICZNY ZESTAW OPYLAJĄCY SMYK-SCHARF DO ZWALCZANIA ZAGROŻENIA WYBUCHEM PYŁU WĘGLOWEGO W WYROBISKACH GÓRNICZYCH.

Wyróżniającą cechą tego rozwiązania jest stworzenie opylacza do zwalczania zagrożenia wybuchem pyłu węglowego z napędem hydraulicznym zasilanym z ciągnika kolejki podwieszanej typu Scharf.

Takie rozwiązanie spowodowało, że opylacz stał się bardzo mobilny, efektywny i skuteczny przy zwalczaniu zagrożenia wybuchem pyłu węglowego.
Rozwiązanie to pozwala również na zasilanie takiego opylacza z innych ciągników podwieszonych kolejek spalinowych będących w posiadaniu kopalni, a także może być zasilany z istniejących magistrali ciśnieniowych dla ścian na dole kopalni.

 

Pragniemy zainteresować Państwa naszym nagrodzonym produktem, który w bardzo znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo pracy górników oraz ułatwia ich pracę i czyni ją o wiele lżejszą.

 

Z tej okazji dla zainteresowanych zakładów górniczych kupnem takiego opylacza proponujemy specjalną promocyjną ofertę.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.