Witamy na naszej
stronie internetowej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego produktu.

Opylacze górnicze

Opylacze są urządzeniami służącymi do zwalczania zagrożenia wybuchem pyłu węglowego, które istnieje w wszystkich zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny. Zadaniem urządzeń jest mechaniczne opylanie wyrobisk górniczych pyłem kamiennym w celu pozbawienia go właściwości wybuchowych.

Innowacyjnością tych urządzeń jest to, że opylanie wyrobisk górniczych pyłem kamiennym odbywa się w sposób zmechanizowany….

Dowiedz się więcej…

Wyłożenia trudnościeralne

Wyłożenia trudnościeralne to stopy metali o twardości zbliżonej do diamentu, a przy tym spawalny i odporny na udary. Taką kombinację zapewnia nam w pełni metalurgiczne połączenie żeliwa białego, któremu zawdzięczamy twardość rzędu 700+ według skali Brinella (64 wg Rockwella) z stalą konstrukcyjną, która z kolei zapewnia nam spawalność i co ważniejsze odporność na uderzenia.

Tajemnicą sukcesu tego produktu jest jednak w pełni metalurgiczne spojenie, dzięki któremu występuje ścisłe przyleganie obu materiałów na całej powierzchni…

Dowiedz się więcej…

Pozostałe

W tym miejscu pragniemy przedstawić inne sektory działalności firmy WWT Sp. z o.o:

Konstrukcje stalowe.

Dzięki kooperacji z firmą Auto-Hit oddział Maków Mazowiecki (KS Construction) wykonujemy specjalistyczne konstrukcje stalowe dla infrastruktury drogowej, budownictwa i przemysłu. Dzięki niezbędnym urządzeniom i wyspecjalizowanej kadrze realizujemy nietypowe projekty na życzenie klientów. Spełniamy najwyższe standardy jakości, dzięki czemu oferujemy wysokiej klasy produkty i usługi.

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji. Wszystkie elementy poddajemy badaniom w Dziale Kontroli Jakości, aby spełniały wymagania norm polskich i europejskich. Oferujemy najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania

Dowiedz się więcej…

Szybki kontakt

telefon:+48 663 816 221

fax:+48 32 335 45 33

e-mail:biuro@wwt.com.pl

Aktualności

Close Menu